Wyszukiwarka

Namioty na czteropłotku NC

produkowane w dwóch rozmiarach:

NC1 -  2m x 1,3m

NC2 - 2m x 2m

Przeznaczenie produktu

Namioty przeznaczone są dla ekip remontowych energetyki, wodociągów, telekomunikacji i wielu innych firm instalacyjnych.

Konstrukcja produktu

Stelaż namiotu jest dwuczęściowy - dolną część stanowi uniwersalna czteroczęściowa zapora nożycowa ZNC a górną klasyczna konstrukcja dachu wykonana z rury stalowej ocynkowanej. Dzięki temu namiot na bazie czteropłotka jest urządzeniem dwufunkcyjnym. Przy dobrej pogodzie do wygrodzenia miejsca pracy można użyć tylko czteropłotka. W razie pogarszających się warunków atmosferycznych /deszcz, wiatr itp./ na czteropłotek nakładamy górną część stelaża a następnie na całość przykrywamy tropikiem i w ten sposób zapora nożycowa zmienia się w namiot.

Tropik namiotu wykonany jest ze specjalnej, przepuszczającej światło wodoodpornej tkaniny. Ściany w dobrze widocznym kolorze czerwonym z cytrynowymi pasami ostrzegawczymi. Dach namiotu w kolorze białym aby do wnętrza przepuszczać możliwie dużo naturalnego światła.
Tropik występuje również w wersji z obszyciem niepalnym /NC on/.

Najważniejsze cechy:
- dostosowane do potrzeb rozmiary namiotu (praca w wykopie czy studni nie wymaga wysokiego namiotu, który jest bardziej narażony na podmuchy wiatru)
- przelotowa konstrukcja (wejścia z obydwu stron) umożliwiająca pracę m.in.: na rurociągach
- biały dach przepuszczający światło dzienne
- możliwość zastosowania dodatkowych podstaw i zwiększenie stabilności
- możliwość zastosowania obszycia niepalnego.

Zaprojektowane po konsultacjach z pracownikami ekip remontowych czego efektem są doskonałe własności użytkowe.

Script logo