Wyszukiwarka

Cena:2120-2290

Namiot na stelażu NS1 -  rozmiar 2m x 1,3m x 1,2/1,8m

 

Przeznaczenie produktu:

Namiot przeznaczony dla ekip remontowych energetyki, wodociągów, telekomunikacji,gazownictwa i wielu innych firm instalacyjnych.

Charakterystyka produktu:

Stelaż namiotu: wykonany jest z rury stalowej ocynkowanej. Precyzyjnie dopasowane połączenia oraz proste i czytelne oznakowanie elementów daje możliwość szybkiego i łatwego montażu. Do przytwierdzenia stelaża do podłoża służą szpilki stalowe lub gumy z haczykami (w przypadku studni na utwardzonym gruncie).

Tropik namiotu: wykonany jest ze specjalnej, przepuszczającej światło wodoodpornej tkaniny. Ściany w dobrze widocznym kolorze czerwonym z cytrynowymi pasami ostrzegawczymi. Dach namiotu w kolorze białym aby do wnętrza przepuszczać możliwie dużo naturalnego światła. Tropik występuje również w wersji z obszyciem niepalnym /NS1 on/.

Najważniejsze cechy:

- bardzo stabilna konstrukcja , wytrzymująca nawet silne podmuchy wiatru

- dostosowane do potrzeb rozmiary namiotu (praca w wykopie czy studni nie wymaga wysokiego namiotu, który jest bardziej narażony na podmuchy wiatru) 

- przelotowa konstrukcja (wejścia z obydwu stron) umożliwiająca pracę m.in.: na rurociągach - biały dach przepuszczający światło dzienne

- możliwość zastosowania obszycia niepalnego

- Zaprojektowane po konsultacjach z pracownikami ekip remontowych czego efektem są doskonałe własności użytkowe.

Rodzaje, dane techniczne i ceny namiotów NS1.

L.p.

Nazwa namiotu

Symbol katalogowy

Rozmiary i waga

Cena netto

 

Namiot na stelażu

 

NS1

Podstawa: 2m x 1,3m

Wysokość: 1,8m

Waga: 14,3 kg

2 120,00 zł

 

Namiot na stelażu z tropikiem z obszyciem niepalnym

 

NS1on

Podstawa: 2m x 1,3m

Wysokość: 1,8m

Waga: 16,8 kg

2 290,00 zł

 Pliki do pobrania:

Script logo

ProfMet Płock

Namioty na stelażu, namioty na bazie czteropłotków, namioty na szafy krosownicze, namioty na studnie kablowe NSR, namiot ekspresowy, namioty specjalne, zapory składane, zapora MIDI, zapora MAXI, czteropłotek ZNC, zapora za studnię ZO, zapora okrągła MAXI, zapora podwójna MIDI obrotowa, zapora metalowa na studnię ZMS, zapora podwójna MIDI,