Wyszukiwarka

Namioty na czteropłotku NC

produkowane w dwóch rozmiarach:

NC1 -  2m x 1,3m

NC2 - 2m x 2m

Przeznaczenie produktu

Namioty przeznaczone są dla ekip remontowych energetyki, wodociągów, telekomunikacji i wielu innych firm instalacyjnych.

Konstrukcja produktu

Stelaż namiotu jest dwuczęściowy - dolną część stanowi uniwersalna czteroczęściowa zapora nożycowa ZNC a górną klasyczna konstrukcja dachu wykonana z rury stalowej ocynkowanej. Dzięki temu namiot na bazie czteropłotka jest urządzeniem dwufunkcyjnym. Przy dobrej pogodzie do wygrodzenia miejsca pracy można użyć tylko czteropłotka. W razie pogarszających się warunków atmosferycznych /deszcz, wiatr itp./ na czteropłotek nakładamy górną część stelaża a następnie na całość przykrywamy tropikiem i w ten sposób zapora nożycowa zmienia się w namiot.

Tropik namiotu wykonany jest ze specjalnej, przepuszczającej światło wodoodpornej tkaniny. Ściany w dobrze widocznym kolorze czerwonym z cytrynowymi pasami ostrzegawczymi. Dach namiotu w kolorze białym aby do wnętrza przepuszczać możliwie dużo naturalnego światła.
Tropik występuje również w wersji z obszyciem niepalnym /NC on/.

Najważniejsze cechy:
- dostosowane do potrzeb rozmiary namiotu (praca w wykopie czy studni nie wymaga wysokiego namiotu, który jest bardziej narażony na podmuchy wiatru)
- przelotowa konstrukcja (wejścia z obydwu stron) umożliwiająca pracę m.in.: na rurociągach
- biały dach przepuszczający światło dzienne
- możliwość zastosowania dodatkowych podstaw i zwiększenie stabilności
- możliwość zastosowania obszycia niepalnego.

Zaprojektowane po konsultacjach z pracownikami ekip remontowych czego efektem są doskonałe własności użytkowe.

Script logo

ProfMet Płock

Namioty na stelażu, namioty na bazie czteropłotków, namioty na szafy krosownicze, namioty na studnie kablowe NSR, namiot ekspresowy, namioty specjalne, zapory składane, zapora MIDI, zapora MAXI, czteropłotek ZNC, zapora za studnię ZO, zapora okrągła MAXI, zapora podwójna MIDI obrotowa, zapora metalowa na studnię ZMS, zapora podwójna MIDI,