Wyszukiwarka

Namioty na stelażu NS3 - rozmiar 3m x 2m x 1,6/2,2m

 

Przeznaczenie produktu:

Namioty przeznaczone dla ekip remontowych energetyki, wodociągów, telekomunikacji, gazownictwa i wielu innych firm instalacyjnych.

Charakterystyka produktu:

Stelaż namiotu: wykonany jest z rury stalowej ocynkowanej. Precyzyjnie dopasowane połączenia oraz proste i czytelne oznakowanie elementów daje możliwość szybkiego i łatwego montażu. Do przytwierdzenia stelaża do podłoża służą szpilki stalowe lub gumy z haczykami (w przypadku studni na utwardzonym gruncie).

Tropik namiotu: wykonany jest ze specjalnej, przepuszczającej światło wodoodpornej tkaniny. Ściany w dobrze widocznym kolorze czerwonym z cytrynowymi pasami ostrzegawczymi. Dach namiotu w kolorze białym aby do wnętrza przepuszczać możliwie dużo naturalnego światła. Tropik występuje również w wersji z obszyciem niepalnym /NS on/.

Najważniejsze cechy:

- bardzo stabilna konstrukcja , wytrzymująca nawet silne podmuchy wiatru

- dostosowane do potrzeb rozmiary namiotu (praca w wykopie czy studni nie wymaga wysokiego namiotu, który jest bardziej narażony na podmuchy wiatru) 

- przelotowa konstrukcja (wejścia z obydwu stron) umożliwiająca pracę m.in.: na rurociągach - biały dach przepuszczający światło dzienne

- możliwość zastosowania obszycia niepalnego

Zaprojektowane po konsultacjach z pracownikami ekip remontowych czego efektem są doskonałe własności użytkowe.

 

Rodzaje oraz dane techniczne i ceny namiotów NS3:

L.p.

Nazwa namiotu

Symbol katalogowy

Rozmiary i waga

Cena netto

 

Namiot na stelażu

NS3

Podstawa 3m x 2m

Wysokość 2,2 m

Waga 26 kg

1 950,00 zł

 

Namiot na stelażu

NS3on

Podstawa 3m x 2m

Wysokość 2,2 m

Waga 28,6 kg

2 150,00 zł

 

Script logo