Wyszukiwarka

Namioty na stelażu NS

standardowo  produkowane są w czterech rozmiarach:

NS 1 - 2m x 1,3m x 1,2/1,8m    film:    https://youtu.be/gqWPdrN2hIc

NS 2 - 2m x 2m x 1,2/1,8m  

NS 3 - 3m x 2m x 1,6/2,2m

NS 4 - 4m x 2,5m x 1,2/1,8m    film:     https://www.youtube.com/watch?v=sSlbWW4BoUI

Przeznaczenie produktu:

Namioty przeznaczone dla ekip remontowych energetyki, wodociągów, telekomunikacji, gazownictwa i wielu innych firm instalacyjnych.

Charakterystyka produktu:

Stelaż namiotu: wykonany jest z rury stalowej ocynkowanej. Precyzyjnie dopasowane połączenia oraz proste i czytelne oznakowanie elementów daje możliwość szybkiego i łatwego montażu. Do przytwierdzenia stelaża do podłoża służą szpilki stalowe lub gumy z haczykami (w przypadku studni na utwardzonym gruncie).

Tropik namiotu: wykonany jest ze specjalnej, przepuszczającej światło wodoodpornej tkaniny. Ściany w dobrze widocznym kolorze czerwonym z cytrynowymi pasami ostrzegawczymi. Dach namiotu w kolorze białym aby do wnętrza przepuszczać możliwie dużo naturalnego światła. Tropik występuje również w wersji z obszyciem niepalnym /NS on/.

Najważniejsze cechy:

- bardzo stabilna konstrukcja, wytrzymująca nawet silne podmuchy wiatru

- dostosowane do potrzeb rozmiary namiotu (praca w wykopie czy studni nie wymaga wysokiego namiotu, który jest bardziej narażony na podmuchy wiatru) 

- przelotowa konstrukcja (wejścia z obydwu stron) umożliwiająca pracę m.in.: na rurociągach - biały dach przepuszczający światło dzienne

- możliwość zastosowania obszycia niepalnego

Zaprojektowane po konsultacjach z pracownikami ekip remontowych czego efektem są doskonałe własności użytkowe.

Script logo